#36 Ausad Mehed – Ära ole kade, sa keerad oma elu perse!

JAGA:


Tere head Ausad Mehed podcasti kuulajad!

Eelmise nädala saates keskendusime valusale aga aktuaalsele teemale nagu enesevihkamine, mis taaskord nagu väga paljudel kordadel meie elus, puudutab aeg-ajalt meid kõiki. Chris ja Martin kogevad üsna tihti samaaegselt sarnaseid kogemusi, mõtteid ja tundeid ning selline juhuslik koos-kogemine, annab meestele võimaluse teemaga paremini suhestuda ning sellele rohkem keskenduda. Mehed andsid saates ülevaate, mis asi on enesevihkamine, kust see alguse saab ja rääkisid ka sellest, kuidas sellega toime tulla, jagades väga lihtsaid kuid efektiivseid viise.

Täna on meil järjekordne duo-saade, mille läbivaks teemaks on kadedus. Me kõik oleme tundnud kadedust millegi või kellegi üle / ees. Chris ja Martin jagavad avameelselt ning avatult enda mõtteid ja isiklikke kogemusi sellest, kuidas nad on enda jaoks kadeduse avastanud ning samuti püüavad anda mõningaid mõtteid, kuidas selle ebameeldiva tundega toime tulla.

Lisaks, teeme teatavaks ka Facebookis kestnud loosi võitja!

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia Ausad Mehed podcastil silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/ausadmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised