#35 Ausad Mehed – Enesevihkamine ja 7 tõhusat nippi, kuidas sellest vabaneda

JAGA:


Tere head Ausad Mehed podcasti kuulajad!

Eelmise nädala saates panime punkti eelnevale 2018 aastale. Kummaline öelda eelmine aasta, see oli vaid 4 päeva tagasi. Rääkisime enda saavutatud eesmärkidest 2018 aasta raames, jagasime uue 2019 aasta paika pandud eesmärke ja soove ning andsime pisut nõu, kuidas seda kõike sealjuures reaalselt ka saavutada. Palju väärtust ja head juttu.

Sellel korral keskendume sellisele valusale aga aktuaalsele teemale nagu enesevihkamine, mis taaskord nagu väga paljudel kordadel meie elus, puudutab aeg-ajalt meid kõiki. Chris ja Martin kogevad üsna tihti samaaegselt sarnaseid kogemusi, mõtteid ja tundeid ning selline juhuslik koos-kogemine, annab meestele võimaluse teemaga paremini suhestuda ning sellele rohkem keskenduda. Anname ülevaate, mis asi on enesevihkamine, kust see alguse saab ja räägime ka sellest, kuidas sellega toime tulla, jagades sinuga väga lihtsaid kuid efektiivseid viise.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia Ausad Mehed podcastil silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/ausadmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised