#27 Ausad Mehed – Eneseületamine, mediteerimine, läbipõlemine – võitleja Sandra Luik

JAGA:


Tänases saates oleme taaskord külalisega. Sandra on üks äärmiselt tore, meeldiv, aus, sõbralik, otsekohene, distsiplineeritud, kohusetundlik ja hard-achiever, kellega räägime spordist, ebaõnnestumistest, läbipõlemisest, lahti laskmisest, mediteerimisest ja eneseületamisest.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Mõned Sandra mõtted:

– Tai juures meeldis mulle kõige rohkem see kommuunielu, kus tõesti kõike tehti koos. Treeniti, söödi, käidi väljas ja reisimas koos samade inimestega. Nagu oma väikene perekond. Kui kellelgi olid võistlused tulemas, siis absoluutselt kõik panustasid selle inimese arengusse ja treenimisse.

– Mediteerin iga päev, iga õhtu. Enne magama minekut mediteerin ja visualiseerin järgmise päeva parima tulemit.

– Võtke aega iseendaga olemiseks, sest kõik saab alguse meist endast. Meie oleme need, kes peavad toimima!

– Kui oled mega produktiivne ja koguaeg tubli ning mingi hetk ei ole, siis see downfall ehk alla kukkumine on niivõrd palju valusam ja raskem.

– Ma tahtsin olla liiga paljudes asjades perfektne aga see kõik viis läbipõlemiseni. Sa ei saa kõike korraga teha!

– Kui sa tahad näha reaalses elus olevaid Supermani ja Batmani, siis mine vaata inimesi, kes lõpetavad Ironman’i.

– Esimene signaal läbipõlemisest oli see, et ma ei tundnud enam rõõmu selle vastu, mida ma teen. Teine signaal on negatsioon, olin koguaeg vihane.

– Muutuste nägemiseks vahetasin täielikult enda keskkonda – töökoht, trennid ja riik. Tuleb seada endale uued eesmärgid.

– Minu jaoks on elus kõige olulisem armastus. Armastus iseenda vastu ja selle vastu, mida sa teed. Kõik saab alguse meist endast, kui sa armastad ennast, siis see kujundab ka selle, millest oled ümbritsetud.

– Tuleb osata lahti lasta ka erinevatest inimestest, kes sinu elu enam ei teeni. Mäleta neid ja austa ning hinda nendega koos veedetud aega aga ära jää kinni.

– Küpsust määrab see, kui inimene teab, mida ta tahab teha ja kuhu ta tahab jõuda. Enesekindlus oleks see sõna.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia Ausad Mehed podcastil silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/ausadmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Sandra:
www.instagram.com/sandraluik/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised