#267 Ecosh brändi looja Mario Pruul meheks olemisest ning lähisuhete ja äriedu saladustest VOL.2

JAGA:


Tegemist on saate VOL.2-ga, esimest saadet on võimalik järele kuulata endale sobivast podcasti kuulamise keskkonnast või soovi korral vaadata meie vestlust Chris Kala podcasti Facebooki kui ka YouTube kanali videodest. Eelmisel korral rääkisime Marioga väga sügavuti, ka pisarad saime põhimõtteliselt teineteiselt välja meelitatud.

Eelmise saate peamisteks teemadeks olid meeste asetus meie ühiskondlikus, suhete ja iseendaga olemise vormis, arutleme suhete ja nende tasakaalu teemadel ning puudutame lisaks ka teemasid nagu meheks olemine, kuidas hoida ennast seejuures tasakaalus ja mida tähendab olla tasakaalus, iseenda vastu aus olemine, hetke vajaduste rahuldamine ja tassi täitmine.

Nagu lubatud, siis oleme otsustanud kaks saadet üles ehitada püramiidina, kus esimeses episoodis alustasime filosofeerivalt ja lõpetasime tervisega.Teises osas alustame tervisest ja toitumisest ning lõpetame taaskord filosfeerimise ja eksistentsiaalsema poolega. Head kuulamist!

Seekordse “Chris Kala podcast” külaliseks on paljudele tuntud multitalent Mario Pruul, kelle viimaste aastate suurimaks tööpõlluks on olnud arendada, kasvatada ja juhatada kodumaise toidulisandi äri Ecosh tegemisi. Ecosh kasvas koroona ajal suuresti, jõudes pea miljon käibeni ja ka meeskond olevat kasvanud vahepeal 30 liikmeliseks, kus mitte ainult ei väärtustata töötaid õiglase tasuga, vaid ka nelja päeva töönädalaga.

Mario teine pool on tugevalt mõjutatud muusika maailmast, millega tegi ta algust juba 90ndatel, keskkooli ajal Viljandimaal kultuurimajades, koolimajades ja ööklubides pidusid tehes. Mario DJ-ga on fookuse võtnud ekstaatilisele tantsule, mille oskus või õnnestumine seisneb mängitava muusika sagedusse sulandumisel ja sellesse alistumisel. Muusika on vibratsioon-sagedus ja Sina vibreerid iga hetk mingil sagedusel.

Tänases podcastis vestleme sellistel teemadel nagu meeste tervis, toidulisandid, tervislik toitumine, rikkus ja raha, väärtuse loomine.

Ecoshi “Mehe vägi” tootega saad tutvuda siin:
ecosh.ee/toode/mehe-vagi-vitamiinid-meestele/

Facebook:
www.facebook.com/chriskalapodcast
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised