#266 Koolitaja Irene Annus "Kogemuse ja professionaalsuse vahele ei saa tõmmata võrdusmärki"

JAGA:


Irene Annus on ettevõtja, pika kogemusega koolitaja ja Eesti esimese palgateadlikkuse raamatu autor. Tema tööstaaž on kestnud üle 25 aasta, ta on töötanud neljas erinevas valdkonnas: telekommunikatsioon, televisioon/meedia, ärikinnisvara arendus, infotehnoloogia ehk IT.

Hiljuti on ta välja andnud ka enda esimese raamatu “Palgateadlik läbi elu”, milles lahkab ka selliseid punkte nagu kuidas alustada uue töökoha otsimisega, kuidas valmistuda töövestluseks, millal on parim aeg olemasolevas töökohas uuteks läbirääkimisteks, kuidas värvata tööle õiged inimesed jne. Ehk see raamat on tervik, milles on mõlemad osapooled (töötaja ja tööandja) seotud ühtseks tervikuks, kaldumata ühe osapoole vaatenurgale. Raamat on Rahva Raamatu poolt valitud soovituslikuks kirjanduseks ettevõtete raamaturiiulile.

Seekordses saates räägime fookusega Scrum Master erialast või ametist ning püüame selgitada välja, kes võiks selles vallas edukaks osutuda ning milliseid põhimõtteid Scrum teadmiste arsenalist on võimalik üle kanda enda igapäeva ellu.

Koolituse kohta leiad infot siit:
parimsinust.ee/courses/scrum-masteri-edu-alused

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised