#265 Ecosh brändi looja Mario Pruul meheks olemisest ning lähisuhete ja äriedu saladustest VOL.1

JAGA:


Chris Kala podcasti külaliseks on ettevõtja ja multitalent Mario Pruul. Tema südameasi on Ecosh, kodumaine toidulisandite bränd, mis kriisiajal kiiresti laienes, jõudes pea miljoni euroni käibeni. Ecosh pakub töökultuuri, mis inspireerib ja avab uksi iga inimese peidetud potentsiaalile, luues võimalusi erakordseteks saavutusteks. Firmal on ka ambitsioonikad tulevikuplaanid. Lisaks ettevõtlusele on Mario sügavalt seotud muusikaga, alustades 90ndatel DJ-na. Ta usub, et muusika on sagedus ja inimene vibreerib selle laine peal. Podcastis räägime meeste tervisest, toidulisanditest, suhetest ja enesetasakaalust ning mida tähendab olla mees ja jääda endale truuks.

Tänases podcastis vestleme sellistel teemadel nagu meeste tervis, toidulisandid, meeste asetus meie ühiskondlikus, suhete ja iseendaga olemise vormis, arutleme suhete ja nende tasakaalu teemadel ning puudutame lisaks ka teemasid nagu meheks olemine, kuidas hoida ennast seejuures tasakaalus ja mida tähendab olla tasakaalus, iseenda vastu aus olemine, hetke vajaduste rahuldamine ja tassi täitmine.

Facebook:
www.facebook.com/chriskalapodcast
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised