#264 Finantseksperdist BBTRS praktikuks, Helen Haava hingamisest ja traumade vabastamisest

JAGA:


Seekordse saate külaliseks on biodünaamilise hingamise ja trauma vabaduse (BBTRS) praktik ja Rikardia tegevjuht Helen Haava, kes on hariduselt finantsjuhtimise spetsialiseerumisega TTÜ magister, kes on töötanud erinevatel finantspositsioonidel – raamatupidaja, pearaamatupidaja, ärikontroller, grupi pearaamatupidaja. Alates aastast 2021. aastast on ta biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse (BBTRS) praktik ja alates 2022. aasta augustist Rikardia üks asutajatest.

Ta on alati tundnud huvi teraapia, vaimsete praktikate, kehatöö ning tervisliku toitumise vastu, pidevalt õppides ja kogedes. Oma elus on Helen läbinud hulgaliselt erinevaid koolitusi, nende seas reiki, Silva meetod, Rännaku meetod, transendentaalne meditatsioon, Kristiine Raie meetod (2 aastat), MER massaaћ (2. tase), Lomi Lomi Nui massaaž, palju aastaid joogapraktikat ja tantsu, osalemist erinevatel retriitidel ning teadmiste ammutamist põnevatest raamatutest.
BBTRS praktikuna on Heleni kireks toetada inimesi enda elurõõmule, väele ja potentsiaalile avanemisel. Ta ütleb, et on kohati lausa uskumatu, kui palju muudab allasurutud emotsioonide ja traumade vabastamine inimest. Enamikest traumadest, mis meie kehades peidus, pole meil aimugi, sest teadlik meel on need unustanud. Keha aga mäletab, et võitle-või-põgene reaktsioon on lõpetamata ja see tekitab nii psüühilisi kui ka kehalisi probleeme.

Rikardia eesmärgiks on tõsta teadlikkust erinevate teraapiate ja praktikate osas ning pakkuda kiiret ja lihtsat seansside broneerimisvõimalust, võimaldades inimestel leida kiiremini oma probleemidele lahendusi ja terapeutidel/praktikutel keskenduda oma peamisele ülesandele – inimeste toetamisele, aitamisele. Rikardia suureks unistuseks on integreerida need praktikad tervishoiusüsteemi ennetustegevusse.

Facebook:
www.facebook.com/chriskalapodcast
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised