#263 Hobulausuja Ida Adele Raneli Ruul maailmas ringi rändamisest, hobulausumisest ja traumadest

JAGA:


Käesoleva episoodi külaliseks on Raneli, kes on “Rännaku praktik”, life coach, hobulausuja, näitleja, artist, tantsija ja muutuste looja. Tema kireks on aidata inimesed samale teele, mille osaliseks ta on ise saanud, mileks on moto, et kõik on võimalik, kui tahe on olemas.

Raneli on terve elu olnud tantsija, alates 5-aastasest kuni 20ndateni välja. Juba 16-aastaselt tantsis ta varjeteetrupis professionaalsete tantsijatega. Edasi tantsis ta Monika Tuvi käe all Soome ja Eesti klubides ning tantsis läbi ka Itaalia lavad. 19-aastaselt sai Raneli teadliku valikuna oma esimese tütre. Aastal 2014 lasi ta näitlemise oma ellu. Ateenas elades hakkas ta võtma tunde ja viis oma õppe professionaalsele tasemele, õppides kaks aastat Actors Academy Finlandis.

Kui Raneli oli 25-aastane, tuli majanduskriis ning ta otsustas kolida laia maailma. Ta sattus pooljuhuslikult Austriasse, kus hakkas õpetama salsat ja importis sinna Kristiina Viirpalu sukkasid. Austrias kohtas ta ka oma teise lapse isa, kes oli kreeklane ning kolis Ateenasse. Raneli on elanud kokku 10 aastat välismaal, kus tegeles sügavalt enesearenguga. Raneli õppis, korraldas jumalannade retriite Kreekas ja reisis palju vaimsete õpetajate juurde üle maailma – ühel aastal käis ta 19 riigis.

2019. aastal lasi ta oma ellu lõpuks ka hobuhinge. Ta on hobusega tegelenud 3 aastat ning teevad hobumaagia show’sid ja hobuvee pühitsusi. Raneli unistuseks oli juhtida hobust ainult kaelarihmaga ja ta on selle saavutanud. Ta on õppinud Itaalias natural horsemanship’i ja erinevaid hobusuhtlusvorme.
Raneli kireks on juhatada ka teised kaasteelised iseenda visiooni ja parimasse ellu, et asjad päriselt ära teha. Ta usub, et iga inimene saab elada oma täispotentsiaalis, armastada, olla armastatud ja teha just seda, mida ta tegema peab.

Facebook:
www.facebook.com/chriskalapodcast
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised