#262 Südamest ühenduses – Merliis Sulg naiselikkusest, suhetest ja elu tasakaalust

JAGA:


Selle saate külaliseks ja vestluskaaslaseks on Merliis Sulg, kes on naiselikkuse treener, nõustaja, mandalatantsu õpetaja, terapeut ja “Ühenduses – High on Life” enesearengufestivali korraldaja. Merliisi südameasjaks on aidata inimestel leida ühendus oma tõelise olemuse, elujõu ja julgusega elamaks elu, amida hing ja süda ihkavad. Merliis Sulg omab majandusharidust ja on lõpetanud Holistilise Teraapia Instituudi. Lisaks on ta täiendanud end erinevatel kursustel nagu näiteks hingamine, kraniosakraalteraapia, erinevad kehatöö tehnikad aga ka blokeeringute vabastamine.

Merliis on öelnud, et talle meeldib inimesi nende muutuste tegemisel inspireerida ja toetada, et nende elu saaks olla just selline nagu nad alati unistanud ja soovinud on. Igapäevase teraapiatöö kõrvalt on tema kireks ka aidata naistel selles kiires maailmas enda naiselikkuse ja iseendaga parem kontakt. Aidates seeläbi armastavamaid ja rahuldust pakkuvaid suhteid luua iseenda ja teistega.

Enesearengufestival “Ühenduses” idee sündis seoses koroonaajaga, kui oldi juba aasta isolatsioonis istutud. Merliis sai aru, mida tegelikult inimsuhtlus ja kontakt meile annab ning millest ilma jääme, kui seda mõnda aega pole. Tal tekkis tunne, et peaks sellele ühiskonnas veidi tähelepanu tõmbama ja looma ürituse, kus inimesed saaksid õppida kõike, mis puudutab suhteid ja ühendust. Ikka selleks, et need ühendused oleksid tugevamad ja toitvamad.

Käesolevas episoodis räägime Merliisiga sellistel teemadel nagu suhted, terve suhe iseenda ja oma kehaga, naise keha ja tervis, tasakaal ja õnn elus, ausus, polaarsus, ühenduses festival, naistest-meestest ja veel paljust muust põnevast.

Osta pilet festivalile “Ühenduses”
fienta.com/et/yhenduses-festival-65703

Facebook:
www.facebook.com/chriskalapodcast
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised