#259 Deprivatsioonikambri terapeutilisest mõjust Floatingu eestvedajate Veiko ja Renega

JAGA:


Käesolevas saates vestlen Veiko ja Renega nende enda isiklikest vaadetest maailmale ja elule ning nende mõlemi suurest kirest ja fookusest ehk floating teraapiast. Floating salong sai alguse circa 15 aastat tagasi. Algul oli floatingu/deprivatsiooni kamber peamiselt sõprade ja tuttavate kasutada, kuid peagi info levis ja mõni aasta hiljem juba käis iga päev mõni huviline teenust kasutamas. Aastal 2018 lisati teenusele veebipõhine broneeringute süsteem ja 2020 arendati teenust edasi ning avati teine kamber. Tänaseks külastab floatingut ligi paarkümmend inimest nädalas.

Enne Floatingut oli Veiko tihedalt seotud ka Hiina meditsiini toodete maale toomisega, millega tegeleb ta siiani läbi Aivel.ee lehekülje. Paar Aastat tagasi kolis Veiko perega maale elama. Telekat Veikol ei ole, uudiseid ei loe. Oma kätega loomine on talle hingelähedane. Lisaks on ta ehitanud ja loonud kullapesa.ee, mille eesmärk oli algselt pakkuda endale raamatute lugemiseks ja saunatamiseks ning aja maha võtmiseks mõeldud pesa. Sellest on kasvanud ajaga välja populaarne Airbnb majutus. Veiko armastab reisida, olles läbi reisinud sisuliselt pool maakera.

Rene, kes on viimased paar Aastat aktiivselt Veikoga koos Floatingu tegemiste juures toimetanud on täielik Floatingu ekspert, olles vetnud deprivatsioonikambris üle 200 tunni ning avastanud enda jaoks vanni erilisuse ja kõige võimsama mõju inimese tervisele ja olemusele. Tänu Floatingule on Rene tänaseks vabanenud peaaegu täielikult enda ärevusest, mis teda varasemalt oli saatnud ning teinekord depressiooni ja suitsiidsete mõtete äärele suunanud. Lisaks Floatingule tegeleb Rene muusikaga, luues seda koos enda elukaaslasega.

Teemad, millest käesolevas episoodis juttu tuleb on floating teraapia ja selle mõju inimese vaimsele, emotsionaalsele ja füüsilisele tervisele, maal Elamine ja selle ilu. Reisimisest ümber maailma, vaimsest tervisest, ärevusest, depressioonist ja suitsiidsusest, vabastavast hingamisest, suhetest.

Kasuta ka sooduskoodi “podcast10”, mis annab sulle kõikidest Floatingu seanssidest -10% kuni aasta lõpuni!

www.floating.ee

Facebook:
www.facebook.com/chriskalapodcast
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised