#232 Gert Koovit – 300kg kükkiv taimetoitlane taipamistest elust, spordist ja südikusest

JAGA:


Gert Koovit on sündinud perre, kus absoluutselt kõik on sportlased, kaasa arvatud ema, isa ja tema vennad. Gert on lõpetanud Tartu ülikooli sporditeaduse bakalaureusekraad raskejõustiku erialal ning omandanud ka FAF (Fitness Academy of Finland) personaaltreeneri rahvusvahelise litsentsi. Lisaks on Gert viimase 3-4 aastat taimsel toidul.
Noorena on ta tegelenud kergejõustiku, pallimängude ja suusatamisega. Hiljem Eesti tasemel kulturismiga ja nüüd rahvusvahelisel tasemel jõutõstmisega. Töötanud on Gert personaaltreenerina circa 25 aastat, sellest viimased 15 aastat Londonis. Ta on kirjutanud raamatu “Tervise ABC”, artiklieid “Tervis Pluss” ajakirja ja viimasena artikkel “UK Mens Health” ajakirjas.
Personaaltreenerina nõustab ta algajaid, kaalulangetuse ja kaalu tõstmise teemadel, jõutreeningu, fitnessi ja kulturismi vallas, toitumise, vigastuste järgsete teemadega ja lisaks ka rühi ja liikuvuse treeningu osas. Tänase ZenCleanz Eesti podcasti teemadeks on toitumine, treening, kaalulangetus, lihasmassi ehitamine, seedimine, treeningust taastumine.

Jälgi Gert Koovitit:
www.instagram.com/gert.koovit/

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised