#179 Kaarel Kuik, kuritegelikult teelt edukaks ettevõtjaks aka tänavalt troonile

JAGA:


Kaarel Kuik on värvikas mees, kelle teekond on olnud kulgemine kuritegelikult teelt edukaks ettevõtjaks. Kaarel ei ole käinud koolis rohkem kui 6 klassi. Ta on pidanud leiba teenima tänaval, rännanud vanglast vanglasse, varastanud, valetanud, petnud ning maganud isegi trepikodades. Oma elus on nähtud suurt raha, ta on saanud juhtida edukalt mitut äri ning kogenud ka kõige kaotust. Kaarel on näinud suurt raha, glamuuri, ilusaid autosid, aga ka suuri võlgu, pankrotte ja vihkamist.

Alles mõnda aega tagasi Andis ta välja oma esikraamatu “Tänavalt troonile”, millega püüab ta anda lugejatele mõista, et tema edulugu algas läbi raskuste. Ta soovib näidata, et ka rasketest oludest on võimalik välja tulla ja kaugele jõuda. Täna juhib ta 5 aastat tegutsenud autoklaasidega tegelevat ettevõtet. Ta räägib erineval tasemel kuut erinevat keelt ja tal on 3 last.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/lauretuustalu

Jälgi ka Kaarlit:
www.facebook.com/profile.php?id=100002544553468
www.tanavalttroonile.ee

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised