#10 Emotsionaalsed Mehed – Enesesabotaaž, EGO, tegutsemine ja eneseteadlikkus

JAGA:


Tere armsad kuulajad!

Käes on reede ja on aeg uue episoodi jaoks Emotsionaalsed Mehed saate repertuaarist.

Eelmises saates oli juttu sellest, millega Martin ja Chris mõlemad möödunud nädalal silmitsi seisid ja ennast proovile olid sunnitud panema – elulised madalseisud. Saates tuli juttu madalseisudest, kuidas nendes endaga toime tulla ja kuidas nendest välja tulla. Chris ja Martin lahkasid teemat ning andsid kogemuste põhjal edasi omandatud teadmisi, kuidas sellises olukorras endaga toime tulla ja ennast taaskord leida. PS! Ka sotsiaalmeedias toimunud loosi võitjad selgusid selles saates.

Käesolev saade on siiani meie parim saade, seda arvasime ka eelmise saate #09 kohta, kuid tõesti see #10 saade lööb teid jalust maha. Teemadeks on seekord enesesabotaaž ehk miks me käitume elus endale vastupidiselt. Me teame, mida me tahame saavutada ja ma teame, mida tuleb selleks teha, kuid ometi me inimestena seda ei tee. Vabandused, pettumised ja elulised haavad. Puudutame EGO, kuidas sellest vabanemine vabastab ja räägime eneseteadlikkusest ning mitmetest teistest olulistest vaimse maailma paradigmadest ja elulistest tõekspidamistest.

Sa asud kuulama podcasti Emotsionaalsed Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia emotsionaalsetel meestel silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised