#09 Emotsionaalsed Mehed – Elulised madalseisud ja kuidas nendega toime tulla

JAGA:


Tere armsad kuulajad!

Käes on reede ja on aeg uue episoodi jaoks Emotsionaalsed Mehed saate repertuaarist.

Eelmises saates Chrisist ja tema teekonnast kirjanikuks olemisel. Juttu tuli ka kirjutamisest, päeviku pidamisest. Rääkisime edust, tegutsemisest, eesmärkide püüdmisest, aususest, siirusest ja eneseväljendusoskuse arendamisest.

Selles saates võtame ette teema, millega Martin ja Chris mõlemad möödunud nädalal silmitsi seisid ja ennast proovile olid sunnitud panema – elulised madalseisud. Saates tuleb juttu madalseisudest, kuidas nendes endaga toime tulla, kuidas nendest välja tulla. Chris ja Martin lahkavad teema ning annavad kogemuste põhjal teadmisi, kuidas sellises olukorras endaga toime tulla ja ennast taaskord leida. PS! Ka sotsiaalmeedias toimunud loosi võitjad selguvad selles saates.

Sa asud kuulama podcasti Emotsionaalsed Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia emotsionaalsetel meestel silma ka sotsiaalmeedias peal.

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised