Uue Ajastu Töökoht- Mis Saab, Kui Keegi Ei Taha Enam 9st 17ni Tööl Käia?

JAGA:


On arvamusi, et pandeemia aasta on toonud tööelu tuleviku mitu aastat lähemale. Paindlikkus ja kaugtöö on erinevatel elualadel muutumas normiks. Kuidas on meie ühiskond kohanemas uue aja võimaluste ja väljakutsetega töö korraldamise osas? Kui palju peaks üldse tööd tegema? Kas kaugtöö on tulnud, et jääda? Kas kaugtöö toob elu maa piirkondadesse tagasi? Kus jookseb piir eraelu ja tööelu vahel? Kas paindlik tööaeg aitab taasakaalustada eraelu ja tööelu suhet? Kuidas tagada töö „ampsude“ tegijatele kindlustunne? Kui paindlik paindlikkus on võimalik?

Arutelujuht: Peep Peterson
Osalejad: Margot Roose (Eesti 200), Yoko Alender (Reformierakond), Aleksander Laane (Rohelised), Lauri Läänemets (Sotsiaaldemokraadid)
Arutelu korraldaja: Miltton New Nordics & Arvamusfestival

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised