Sinu andmed riigi käes – mida sa sellest kasu saad?

JAGA:


Arutelus osalejad: Sandra Särav (Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ettevõtlus- ja tarbimiskeskkonna asekantsler), Liisi Jürgen (Njord Advokaadibüroo partner), Christman Roos (META vanemkonsultant), Toivo Maimets (Tartu Ülikooli professor).

Arutelujuht: Urmet Lee (Statistikaameti peadirektor)

Arutelu korraldaja: Statistikaamet

Milliseid teenuseid sa riigilt vajad, et su elu oleks mugavam ja heaolu kõrgem? Riigil on sinu kohta palju andmeid, aga kuidas neid andmeid kasutatakse ja milliseid otsuseid nende põhjal tehakse? Kas sinu usaldatud andmeid kasutatakse turvaliselt ning kas neist piisab inimkesksete ja heaolu toovate teenuste ehitamiseks? Mida sina riigilt vastu saad, kui sa oma andmed talle annad? Arutelus leitakse koosloomeliselt ideid ja ettepanekuid riigi pikaajalise arengustrateegia Eesti 2035 elluviimiseks.

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Hiljutised