Riik Lahkub Eestist. Ääremaade Argipäev Tervishoius

JAGA:


Elu Eestis koondub suurematesse tõmbekeskustesse. Baasteenused jäävad äremaadel aina hõredamaks. Siiski toimub ka vastupidine liikumine, mis tugineb innovaatilistele lahendustele. Poeketid viivad panganduse tagasi asulatesse, pakiautomaadid taastavad postiteenuse, riigiteenuseid saab kasutada üle neti, telemeditsiin toob arstliku nõustamise tagasi. Millised baastingimused meditsiinis peavad olema täidetud, et elu väljaspool suurlinnu saaks mitte ainult jätkuda, vaid ka areneda? Või on elu ääremaal hoopis hinnaline luksus koos võimalusega olla terviseinnovatsiooni eesliinil?

Arutelujuht: Martin Aadamsoo, Magnum strateegilise kommunikatsiooni juht, endine Eesti Väikesaarte Liidu tegevjuht
Osalejad: Pipi-Liis Siemann, Türi vallavanem; dr Madis Tiik, perearst, e-tervise ekspert; Airi Külvet, maaettevõtja, MTÜ Liivimaa Lihaveis juht; Jürgen Jänese, Mustamäe Apteek OÜ netiapteegi pidaja ja proviisor.
Arutelu korraldaja: Magnum

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised