Kuidas lahendada ühiskondlikke probleeme? 7 värsket algatust räägivad oma plaanidest

JAGA:


Arutelu käigus pitchivad ehk tutvustavad lühidalt oma ideed 7 värsket ühiskondlikku algatust. Kuulda saame vanemaealistele mõeldud praktikaprogrammist, erivajadustega inimeste transporti võimaldavast sõidulahendusest, noortele mõeldud inseneeriakomplektidest, meeltepõhisest õppest lastele, klassijuhataja arenguprogrammist, kogemusnõustajaid vahendavast platvormist ja hariduslike erivajadustega õpilastele mõeldud abivahendeid koondavast keskkonnast. Kaasa mõtlema on oodatud kõik, kes tahavad kuulda uuenduslikest lähenemistest keerulistele probleemidele.

Arutelu juht: Marleen Pedjasaar (Heateo Sihtasutus)
Osalejad: Järgnevate ühiskondlike algatuste esindajad: Tugitakso, Klassijuhataja arenguprogramm, EduLab, Seniorship, Toitumisnõustajate Ühendus, HopeHolders, Estudent
Korraldaja: Heateo Sihtasutus

Arutelu leidis aset 10. augustil 2018 Paides.

Vabas õhus tehtud salvestusele lisavad värvi tuule puhumine, lehtede kahin ja vihma krabin. 🙂

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Hiljutised