Kõige jõhkramad turvaintsidendid küberruumis ning kuidas vältida nende ohvriks sattumist?

JAGA:


Erinevad turvaintsidendid, ründed, õngitsuskirjad, arvutiviirused ja muud küberkuritegevuse vormid on asjad, millega inimesed ka Eestis igapäevaselt kokku puutuvad. Toome koos küberturvalisuse spetsialistidega publikuni kõige tõsisemad ja levinuimad juhtumid, analüüsime neid ning jagame soovitusi, kuidas sääraste riskide eest end kaitsta. Mida saab inimene ise ära teha, et internetis ja oma digiseadmetes riske maandada ning milline on ohutu digikäitumise A ja O? Mida teha ja kelle poole pöörduda, kui oled ohvriks sattunud?

Arutelu juht: Henrik Roonemaa
Osalejad: Kirke Saar (Telia Eesti tehnoloogiadirektor), Anto Veldre (küberturvalisuse ekspert), Tõnu Tammer (RIA CERT-EE juht)
Korraldaja: Telia Eesti AS

Arutelu leidis aset 11. augustil 2018 Paides.

Vabas õhus tehtud salvestusele lisavad värvi tuule puhumine, lehtede kahin ja vihma krabin. 🙂

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Hiljutised