28.07.22 Kinnisvaratund. T1 uus juht: miinus pole nii kole kui võiks ette kujutada

JAGA:


Saates „Kinnisvaratund“ räägime kaubandusest ja külas on 10. jaanuarist uue omaniku käe all tegutseva kaubanduskeskuse T1 tegevjuht Tarmo Hõbe.
Saates uurime, kas oksjonil omandatud hind oli Hõbe hinnangul õiglane, milliste plaanidega võlausaldajad T1 ostsid ning kuidas neid ellu plaanitakse viia. Küsime, millal lõpeb olukord, mil Ülemiste suunalt rongilt tulevad jalakäijad peavad keskusesse sisse saamiseks tiirutama ümber maja ja otsima sissepääsu ning keskuses sees liikuvad inimesed on segaduses, kuna korruste vaheline liikumine on keeruline.
Uurime samuti, millega meelitati Saku suurhalli juht ning Rally Estonia üks vedajatest pankrotistunud vara juhtima. Räägime ka, milline on kaasaegne kaubanduskeskus ja kuidas kaubandust arendada.
Tarmo Hõbe toob saates välja, et kokku investeeritakse keskuse ümberehitusse 16 miljonit ning saates kuuleb täpsemalt, kuhu see investeering suunatakse, samuti ka seda, mis plaanid on keskuse kolmanda korrusega, kus kaubandusega ei jätkata ning ka seda, kas plaanitakse Ülemiste keskusega konkureerida.

Fotol on Tarmo Hõbe, foto autoriks Liis Trimann. Saatejuht on Lauri Leet.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised