26.07.22 Eetris on ehitusuudised. Ehitajate ülevaade poolaastast: väljakutseid jagus

JAGA:


Seekordses Eetris on ehitusuudised saates võtame kokku viimase poolaasta kuulajate lemmiksaated ning pakume neist valitud lõike.
Aasta alguses osalesid saates Embach Ehituse juhatuse esimees Andres Salusaar ning sama ettevõtte projektijuht Ahti Kala, kelle käest uurisime, kuidas nad eelmise aasta kokku võtavad ning mida alanud aastaks prognoosivad. Mõni päev enne Venemaa sissetungi Ukrainasse salvestatud saates oli külas Merko Ehitus Eesti juhatuse esimees Ivo Volkov, kes rääkis enne sõja algust pingeliseks kerinud olukorrast ehituses.
Maikuus oli külas Ehitustrusti esimees Kaido Somelar ning sellest saatest toome välja saatelõigu, kus Kaido Somelar räägib kui palju on tellija ja ehitaja hindade ja tähtaegade osas viimastel kuudel läbirääkimis pidanud ning samuti katke, milles tuleb jutuks, kuidas leida leevendust tööjõukriisile ehituses. Samuti suve hakul oli eetris saade, kus külas Verstoni juht Veiko Veskimäe, kes rääkis lahti teede ehituse olulisuse.
Fotol on Merko Ehitus Eesti juht Ivo Volkov, autoriks Andras Kralla. Saatejuht on Lauri Leet.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised