17.10.23 Turismitund: hirm rohepesu süüdistuse ees keerab ettevõtjate suud lukku

JAGA:


Räägime ürituste kestlikust korraldamisest ja täpsemalt sellest, millele pöörata tähelepanu ühe rohelise ja keskkonnahoidliku suurürituse korraldamisel.
Juttu tuleb korraldamise trendidest, külastajate keskkonnateadlikkusest ja ootustest, ning analüüsitakse, millest koosneb ja kuidas mõõta ürituste keskkonnajalajälge.

Räägitakse ka sellest, kuidas luua suurürituste ajal korraldajana kasu ka kohalikele, kuidas majutada suuri rahvahulkasid, ning millised on kestliku toitlustamise trendid. Vastuse saavad ka küsimused, kui suure keskkonnajalajälje tekitab Rally Estonia ja kui mitme puuga see võrdub, millest algab kestlik korraldamine ja kas roheliselt korraldamine on kallim või mitte.
Kohalike suurürituste korraldamise näidetest räägivad Rally Estonia korraldaja ja T1 kaubanduskeskuse juht Tarmo Hõbe ning Katre Kahre üritusturundusagentuurist Jolos. Saadet juhib Gregor Alaküla. Foto: Gregor Alaküla.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised