11.02.22 Fookuses Euroopa majandus: Venemaa jõuõlg on ajas nõrgenemas

JAGA:


Kuigi Lääne ja Venemaa vastaseis Ukraina suveräänsuse küsimuses on alates 2014. aastast muutunud üha teravamaks, siis leiab Euroopa Parlamendi saadik Sven Mikser, et Venemaa võime hoida endiseid Nõukogude Liidu riike enda mõjusfääris ja Euroopa Liidu ühisturgu gaasikraanidega surve all on ajas vähenemas.

Mida saab Euroopa Liit pingete kontrollimiseks välis- ja julgeolekupoliitiliselt teha? Kuidas mõjutab Hiina Brüsseli ja Moskva vahelisi suhteid? Millises olukorras on EL idapartnerlusprojekt ja kui kaitstud on selles kontekstis Eesti?

Neil ja paljudele küsimustele otsis Sven Mikserilt vastuseid Äripäeva ajakirjanik Allan Rajavee.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised