08.06.22 Triniti Eetris: Rail Balticu teele jäävaid maid vahetatakse ka metsatükkide vastu

JAGA:


Räägime Rail Balticu suurematest hangetest käesoleval aastal ja ehituse ning sisendite hinnatõusuga seotud juriidilistest küsimustest.
Samuti tulevad jutuks maade võõrandamisega seotud küsimused, tasuvusanalüüside ja numbritega seotud muutused ning projekti juhtimise ja kommunikatsiooniga seotud arengud, mis võivad 2030. aastaks raudtee valmimist mõjutada.

Lisaks analüüsitakse, kuidas hinnatõusu keskkonnas rahvusvahelist projekti juhitakse, miks on ettevõtte juhid vahetunud ja miks kulutatakse suuri summasid kommunikatsioonile ja turundusele. Samuti räägitakse suhtlusest projekti vastastega ja projekti kulgemise erinevustest Lätis ja Leedus.

Külas on Rail Baltic Estonia juht Anvar Salomets (vasakul) ja Triniti advokaadibüroo partner ning vandeadvokaat Tõnis Tamme (paremal). Saadet juhib Gregor Alaküla. Foto autor: Gregor Alaküla.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised