07.07.23 Sisuturundussaade: uus innovaatiline lahendus aitab arved maksta ühe klikiga

JAGA:


Olukorras, kus e-arveid kasutab Eestis 65% inimestest ja e-maili teel arveldab 70%, leidis Perfi Eesti, et õige hetk on turule tuua kõiki arveid ühele platvormile koondav lahendus, mis muudab arveldamise tunduvalt kiiremaks, lihtsamaks ja kulude jälgimise ülevaatlikumaks.

Perfi Eesti tegevjuht Taavi Mägi on ka ise Perfi kasutaja ning tõdeb, et selle teenuse võlu tuleb tõeliselt esile 2-3 kuud pärast kasutama hakkamist. “Kui igakuiselt näed, et arved liiguvad automaatselt, sina vaatad vaid üle ja vajutad “maksa” ning kõik arved on korraga tasutud, siis saad aru, milles Perfi võlu seisneb,” tõdeb Mägi. 

Ärikliendile pakub Perfi mugavat arvete edastamise platvormi. Kui muidu võib ühe e-arve edastamine maksta ca 25 senti/tk, siis Perfi kaudu on see ettevõtte jaoks tasuta. Mägi toob välja, et Perfit saavad kasutada nii suurettevõtted, avaliku sektori teenusepakkujad kui ka mees-ja-koer-stiilis ettevõtted.

Saates räägime, kuidas Perfi täpselt töötab ja rahaasju planeerida aitab, kui palju on sel Eesti turul konkurente ning kas e-arvete ja finantsäppide ajastul ja külluses on ruumi innovatsioonile. Samuti vestleme sotsiaalsest vastutusest ja Perfi kaudu annetamisest. 

Saatejuht on Sigrid Hiis.

Fotol Taavi Mägi. Foto: Sigrid Hiis.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised