05.03.21 Sisuturundussaade: viljakust peaks hoidma ja laskma kontrollida

JAGA:


Loomulikul teel lapse saamisel pole probleemide esinemine üldse harv nähtus – arstide abi vajab lausa iga 6.–8. paar. Viljakusest, viljatusravist ja sugurakkude külmutamise võimalusest räägib saates viljakuskliiniku Fertility Clinic Nordic, õige pea uue nimega Next Fertility Nordic, tegevjuht Karin Rosenstein.

Aeg on viljakuse üks põhilisi mõjutusfaktoreid. Saatekülaline annab hea ülevaate viljakuse languse teistest põhjustest, viljatusravi meetoditest ja riiklikust tugisüsteemist.

Vastuse saavad mitmed küsimused: millega enne ravi peaks arvestama, milline on ravi õnnestumise protsent, millised on levinumad analüüsid, millal peaks mõtlema muna- ja seemnerakkude külmutamise peale, kuidas embrüoid siirdatakse ja palju muud.

Lisaks kuuleme, kuhu suunas kliinikutes liigutakse, et muuta probleemide tuvastamine efektiivsemaks, et aidata kaasa rohkemate tervete laste sünnile.

Saadet juhib Mai Kroonmäe.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised