01.06.22 Sisuturundussaade: SEB eelistab rahastamisel rohelisemaid projekte

JAGA:


Räägime saates jätkusuutlikust pangandusest ja sellest, mida saab pank ära teha oma tootevaliku loomisel ja finantseerimisotsuste tegemisel, et jätkusuutlikkust eri sektorites hoogustada. 

Jätkusuutlikkus tähendab SEB jaoks sisuliselt riskihindamist, otsuseid ei tehta kergekäeliselt, sest tagajärjed võivad olla ulatuslikud. Niisiis hoiab pank jätkusuutliku majandamise tagamisel ka järelvalve rolli. SEB peab oluliseks olla hea nõuandja ja aidata saastavalt majandamiselt oma partneritel liikuda rohelisema poole. 

Lisaks tulevad jutuks ettevõtjate seas läbi viidud uuringu tulemused, millest selgub, mis motiveerib täna jätkusuutlikkusse raha paigutama. Räägime ka SEB ambitsioonidest, mis muu hulgas hõlmab kõikide pangakaartide puhul taaskasutatud materjalile liikumist. 

Saates on külas SEB jätkusuutliku panganduse juht Evelin Allas ja SEB väike- ja keskmise suurusega ettevõtete segmendi juht Tatjana Vakulenko. Saadet juhib Mai Kroonmäe.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised